Prodej obytných vozů RIMOR

Prodej obytných aut, prodej obytných vozůProhlédněte si kompletní sortiment obytných vozů značky RIMOR. Více než 30 let nabízí RIMOR spolehlivé a moderní obytné vozy stavěné na osvědčených podvozcích Ford, Mercedes, Renault a Fiat. Spolu s entry-level modely naleznete v nabídce i luxusní a prostorné vozy s excelentní výbavou.


Ceník obytných vozů RIMOR ke stažení


Obytné vozy Rimor Koala, prodej obytných vozů

RIMOR Seal

Aktuální modely vozů RIMOR Seal

Obytné vozy Rimor Brig, prodej obytných vozů

RIMOR SuperBrig

Aktuální modely vozů RIMOR SuperBrig


Obytné vozy RIMOR, spolehlivé a moderní obytné vozy se špičkovou výbavou

Inovativní automobily Katamarano spadají do vstupní kategorie obytných vozů, přesto disponují výbavou typickou pro vyšší třídy. Díky své kompaktní velikosti se obytný vůz Katamarano ovládá snadno a lehce. Pokud vybíráte svůj první obytný automobil, je Katamarano skvělá volba.

Obytné automobily Europeo zaručují skvělou stabilitu, manévrovatelnost a střízlivý vzhled. Jde o střední třídu s několika doplňky typickými pro vyšší řady vozidel. Vnitřní prostor Vás překvapí praktickým a ergonomickým uspořádáním.

Obytné automobily Sailer jsou kompaktní zvenku, ale prostorné zevnitř. Vnitřní prostor je uspořádán ergonomicky s důrazem na praktičnost a efektivitu. Jde o sportovní, dynamický a flexibilní obytný vůz.

Horus je nejnovější generace obytných vozů navržená pro ty, kteří preferují praktičnost a mají silný smysl pro akci a dobrodružství.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k měření funkčnosti, poskytování služeb a k provozu reklamy. Používáním webu souhlasíte s využíváním cookies. OK